Služby dohledového centra, provoz pultu centralizované ochrany, je nejžádanější službou. Jedná se o moderní počítačové zařízení, se kterým komunikují elektronické zabezpečovací systémy (EZS),  instalované v objektech. Komunikace probíhá několika způsoby: pevnou telefonní linkou, prostřednictvím vlastní radiové sítě, pomocí GSM nebo GPRS komunikátorů nebo po internetu. Nepřetržitá kvalifikovaná obsluha PCO, je zárukou klidu a jistoty našich zákazniků. Zásahové jednotky jsou schopny ve velmi krátké době provést kontrolu a opatření v narušených objektech. Vhodným doplňkem jsou kamerové systémy v objektech s dálkovým monitoringem našeho dohledového centra. EZS je vhodné i pro středně velké objekty, pro zákazníka znamená výraznou úsporu v nákladech za ostrahu.

Městská patrola - 24 hodin denně provádí kontroly objektů. Tato služba je vhodná jako prevence i jako doplněk k jiné bezpečnostní službě. Vhodná služba pro menší obce, které nemají obecní policii.

Převozy peněz - provádí přepravní skupina denně, zejména pro obchodní firmy. Samozřejmostí je pojištění a záruky. Možná je rovněž i krátkodobá úschova hotovosti 24 hodin denně, také s pojištěním a zárukou.Doprovod kamiónů - na území ČR. Ozbrojená posádka s firemním vozem doprovází kamiónové soupravy s rizikovým nákladem.

Fyzická ostraha - služba strážných vnější i vnitřiní ochrany, vhodné pro větší objekty. Tyto služby poskytujeme zejména v západní části okresu Děčín.

Pasivní bezpečnost - instalace elektronických zabezpečovacích a kamerových systemů, autoalarmů, bezpečnostních a solárních fólií na sklo. Tyto služby poskytujeme prostřednictvím odborných firem. Na základě našich zkušeností vždy najdeme optimální řešení včetně financování a následného servisu. Pro naše zákazníky zajišťujeme pronájem mobilní bezpečnostní techniky - kamerový systém, elektronické zabezpečovací systémy vnitřní i venkovní nebo fotopasti, a to za příznivých cenových podmínek.

Spolupráce - při poskytování bezpečnostních služeb spolupracujeme s dalšími bezpečnostními složkami - zejména s Policií ČR i Městskou policií v Děčíně. Naše služby již řadu let využívá i mnoho bezpečnostních agentur v ČR. Prostřednictvím vybraných bezpečnostních agentur jsme schopni zajistit naše služby na celém území ČR. Jsme jeden z prvních členů projektu KRUH - Zásahová služba http://www.zasahovasluzba.cz

                                                                                                                                                                  

 

 

 

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.